Powrót

Praktyki i staże

Programy praktyk i staży w Polpharmie dedykowane są studentom i absolwentom uczelni wyższych, którzy w trakcie kilku miesięcy mają szansę zdobyć cenne doświadczenie i w ten sposób zainicjować swoją karierę zawodową.

Kogo szukamy?

Osób pełnych pomysłów, energii, kreatywnych i chcących wykorzystać wiedzę zdobytą w trakcie studiów w praktyce biznesowej. Do programu zapraszamy studentów ostatnich lat oraz absolwentów.

Co oferujemy?

  • Szansę zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych,
  • Możliwość poznania zasad funkcjonowania działu, w którym odbywana jest praktyka,
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach,
  • Udział w codziennym życiu naszej firmy,
  • Opiekę opiekuna praktyk oraz wsparcie ze strony członków zespołu.
 

 

 

Jak wygląda proces selekcji?

  • Analiza i rozpatrzenie aplikacji
  • Rozmowy kwalifikacyjne
  • Testy

Zobacz wypowiedzi naszych stażystów

Mirella Łakus

Zakończenie studiów to moment, w którym warto wybrać ścieżkę kjariery. Mój wybór padł na dział HR w Polpharmie. W trakcie stażu poznałam wiele procesów HRowych oraz brałam udział w realizowanych projektach. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że Polpharma to miejsce przyjazne osobom chcącym postawić pierwsze poważne kroki na rynku pracy, oraz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe.

Monika Delegacz

Podczas Akademii Polpharmy miałam możliwość zobaczyć jak wygląda codzienna praca analityka. Dzięki przygotowanym zadaniom mogłam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w czasie studiów oraz wykonać analizy korzystając z nowoczesnej aparatury dostępnej w laboratorium. Dzięki wykładom mogłam dowiedzieć się na czym polega praca w innych działach, co pozwoliło mi lepiej poznać Polpharmę.

Kamil Kisło

Do Polpharmy trafiłem dzięki Akademii. Jest to jeden z niewielu projektów pozwalających podjęcie stażu bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego. W trakcie trwania Akademii Polpharmy, oprócz zapoznania się ze specyfiką firmy, mogłem poczuć jak wygląda praca w dziale R&D. Teraz, już jako pracownik, mogę stwierdzić, że jest ona pełna jest wyzwań oraz daje dużo satysfakcji.

Paweł Koter

O Akademii Polpharmy usłyszałem w trakcie poszukiwań pierwszej pracy. Nie zastanawiając się długo wysłałem zgłoszenie i po procesie rekrutacyjnym zostałem zakwalifikowany. W trakcie trwania Akademii miałem okazję poznać firmę i brać udział w zajęciach praktycznych. W moim przypadku te ostatnie miały miejsce w Dziale Inżynieringu Przemysłowego i Kontroli Produkcji, gdzie obecnie odbywam staż.

Marek Dawidowski

Już w trakcie studiów warto zaplanować pierwsze kroki zawodowe. Na ostatnim semestrze studiów rozpocząłem staż w Polpharmie, który po 7 miesiącach zakończył się zatrudnieniem w Dziale Infrastruktury i Systemów Elektroenergetycznych. Podczas stażu zdobywałem cenne doświadczenie zawodowe i poznawałem strukturę Polpharmy. Firma umożliwiła mi również napisanie pracy magisterskiej. Wiem, że staż w Polpharmie był bardzo dobrą decyzją.