Powrót

Biotebal rzęsy XXL kosmetykiem Wszechczasów!

28 marca ,już po raz dziewiąty, rozdane zostały nagrody Kosmetyku Wszech Czasów najlepszym kosmetykom na rynku w 24 kategoriach! Absolutnym hitem w swojej kategorii został Biotebal rzęsy XXL, doceniony przez szeroką społeczność wizaz.pl.

Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) jest największym katalogiem produktów kosmetycznych, dodawanych i ocenianych przez społeczność serwisu Wizaz.pl. Katalog powstał w grudniu 2001. KWC to obecnie ponad 92 tysięcy zaangażowanych Recenzentek, prawie 67 tysięcy produktów oraz ponad milion rzetelnych recenzji!

Dziennie średnio dodawanych jest aż 280 recenzji oraz 20 produktów. Te i inne liczby udowadniają, że to jedyny taki internetowy katalog w Polsce i w Europie. Wszystkie produkty dodawane są przez Wizażanki - użytkowniczki serwisu Wizaz.pl, które angażują się z pasji i dla dobra społeczności. Recenzentki wypełniają szczegółowy profil określając w nim rodzaj cery, włosów, problemy skórne, a następnie oceniają produkty, których same używały.

Nad rzetelnością recenzji czuwa grono moderatorek. W ten sposób na co dzień katalog poszerza się o nowe produkty i opinie na ich temat, tak by osoby poszukujące kosmetyków mogły znaleźć spośród setek na sklepowych półkach te idealne dla siebie.