Powrót

Nagroda Business Centre Club dla Polpharmy

Polpharma została po raz drugi uhonorowana Diamentem do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu w konkursie organizowanym przez Business Centre Club. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 21 stycznia w Warszawie podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu.

Business Centre Club, od 1991 roku przyznaje firmom Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. W konkursie uczestniczą członkowie BCC, niezależnie od profilu produkcji firmy, świadczonych usług, którzy w ubiegłych latach nie zdobyli tytułu Lidera Polskiego Biznesu.

Natomiast zdobywcy Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu, którzy utrzymają swoją pozycję na rynku, mogą w następnych edycjach konkursu ubiegać się o Diament do Złotej Statuetki. Podczas tegorocznej gali Diamenty otrzymały 64 firmy, a wśród nich Polpharma.

  • Polpharma otrzymała Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu w 2002 roku. Otrzymany w tym roku Diament do statuetki jest drugim tego typu wyróżnieniem. Pierwszy Diament firma otrzymała w roku 2016.

Jury przy wyborze zwycięzców brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne, ale również jakość i nowoczesność produktów oraz zaangażowanie w działalność charytatywną oraz dbałość o środowisko naturalne.