Powrót

Polpharma Idealnym Pracodawcą

WedłuUniversum - nagroda, nauki ścisłeg wyników badania Universum Student Survey, Polpharma została uznana za Idealnego Pracodawcę w kategorii Kierunki Ścisłe. Jest to trzeci rok z rzędu kiedy jesteśmy liderem rankingu, a dziewiąty (od początku przeprowadzania badania, tj. od 2008) gdy znajdujemy się na podium. Na dalszych lokatach w tej kategorii uplasowały się takie firmy jak Google, Ziaja Polska, Bayer oraz Dr Irena Eris. Z kolei w kategorii: Medycyna i farmacja Polpharma uplasowała się w tym roku na dziewiątym miejscu.

Badania Universum Student Survey obrazują najświeższe trendy polskiego rynku pracy, oczekiwania studentów względem ich przyszłej kariery oraz cechy wizerunku pracodawcy, które pomagają przyciągnąć najlepszych absolwentów wyższych uczelni. Nagrody dla Idealnych Pracodawców przyznawane są w kategoriach: Biznes, Kierunki Ścisłe, Kierunki Humanistyczne, Medycyna i farmacja, Prawo, IT, Inżynieria oraz po raz pierwszy w tym roku wręczono nagrody dla branży: Energetyka, FMCG, Księgowość i Audyt.

W tegorocznej ankiecie wzięło udział 27 637 studentów z 64 polskich uczelni. To największe w Polsce badanie dotyczące oczekiwań studentów wobec pracodawców. Analogiczne badanie Universum przeprowadzane jest co roku w 57 krajach.