Powrót

Polpharma kibicuje młodym sportowcom

W najbliższy weekend 15-16 lipca na stadionie Legii Warszawa odbędą się V Mistrzostwa Świata w piłce nożnej dla dzieci z domów dziecka. Polpharma jest Partnerem tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do kibicowania młodym sportowcom. Wstęp wolny. 

W turnieju 15 lipca zagrają 24 drużyny z domów dziecka z całego świata, m.in.: Wietnamu, Tajlandii, Palestyny, Japonii, Jordanii, Rosji, Niemiec, Białorusi, Francji, Irlandii, Hiszpanii, Serbii, Macedonii, Bośni i Hercegowiny, Litwy, Estonii, Holandii i Węgier. W biało-czerwonych barwach wystąpi reprezentacja wybrana spośród najlepszych zawodników VIII Mistrzostw Polski, które odbyły się w kwietniu tego roku w Warszawie. Polacy będą bronić zdobytego rok temu tytułu II Wicemistrzów Świata.

W  niedzielę 16 lipca rozegrana zostanie faza pucharowa rozgrywek, mecze finałowe, oraz Mecz Gwiazd: Telewizja vs Internet. O godzinie 10:00, rozpocznie się specjalna, sportowa edycja Targu Śniadaniowego, podczas którego będzie można spróbować potraw typowych dla krajów biorących udział w Mistrzostwach. Na najmłodszych gości czekają gry, zabawy i konkursy z nagrodami.

O godzinie 13.00 organizatorzy zapraszają do Strefy Gwiazd, gdzie fani będą mogli spotkać gości specjalnych: piłkarzy, aktorów, dziennikarzy i youtuberów. Wszyscy oni wezmą udział w Meczu Gwiazd: Telewizja vs Internet, który zostanie rozegrany o godz. 16.00, po finałach Mistrzostw Świata W roli jokerów w meczu wystąpią piłkarskie gwiazdy, m.in. Dariusz Dziekanowski, Jacek Krzynówek, Tomasz Kłos i Radosław Gilewicz, a także Paolo Futre (A.C. Milan), John Collins (Celtic), Rui Barros (Juventus F.C), Frank Verlaat (Ajax Amsterdam), Siergiej Alejnikow (Juventus F.C). W obu drużynach wystąpią także reprezentanci drużyn z domów dziecka.

Sobota jest dniem turniejowym, kibiców zapraszamy na stadion w niedzielę.

Program turnieju - 16 lipca
Dzień otwarty (wstęp dla publiczności od godz. 10.00)
10.00 Start Targu Śniadaniowego
11.00 Otwarcie części turniejowej II dnia Mistrzostw
11.30 – 13.10 Faza pucharowa rozgrywek
13.15 – 14.00 Dodatkowe konkurencje dla zawodników
13.30 – 14.00 Strefa Gwiazd
14.00 – 14.30 Mecz o III miejsce
14.30 – 15.00 Finał Mistrzostw Świata
16.00 – 17.00 Mecz Gwiazd: Telewizja vs Internet