Powrót

Polpharma liderem badania “Most Attractive Employers Poland” 2018

Polpharma została numerem 1. w kategorii Nauki Ścisłe w badaniu “Most Attractive Employers Poland” 2018!

W prestiżowym Badaniu Universum Award 2018, to właśnie studenci wybrali Polpharmę jako Pracodawcę marzeń w dziedzinie Nauki ścisłe.

Dzięki działaniom  budowania marki pracodawcy w  Środowisku akademickim Polpharma utrzymała pozycje lidera w  kategorii Nauki ścisłe,  wyprzedzając między innymi takich graczy jak Google, Microsoft, Nestle i Bayer. Po raz pierwszy Polpharma znalazła się również w TOP 10 w kategorii Zdrowie/Medycyna.

To szczególne wyróżnienie Polpharma otrzymała podczas Gali Universum Awards 2018, gdzie została doceniona przez studentów w dwóch kategoriach: Nauki ścisłe oraz Zdrowie/Medycyna. W kategorii Nauki ścisłe wyprzedziliśmy między innymi Google, Microsoft, Nestle i Bayer.  W kategorii Zdrowie/Medycyna Polpharma znalazła się, jako jedyna firma farmaceutyczna, w gronie takich instytucji jak: Lux-Med, Medicover i Centrum Zdrowia Dziecka.

Universum Talent Survey

Badanie Universum Talent Survey to największe na świecie tego rodzaju przedsięwzięcie, w którym bierze udział ponad 1,5 miliona studentów i młodych profesjonalistów z ponad 60 krajów.  W Polsce w tegorocznej edycji badania udział wzięło ponad 17,5 tysiąca studentów z 71 polskich uczelni wyższych, studiujących na 112 kierunkach.