Powrót

Polpharma Liderem innowacyjności w Krynicy

Polpharma zwyciężyła w Rankingu Zdrowia dla najbardziej efektywnych i najszybciej rozwijających się firm ochrony zdrowia w kategorii „Lider innowacyjności”. Nagroda została wręczona podczas Forum Ochrony Zdrowia 2019 odbywającego się w ramach Forum Ekonomicznego w Krynicy z udziałem najważniejszych polskich polityków, prezesów największych spółek, ekonomistów oraz ekspertów z zagranicy.

Polpharma od lat znajduje się w czołówce najbardziej innowacyjnych firm farmaceutycznych  w Polsce, wdrażając innowacyjne rozwiązania we wszystkich obszarach swojego działania. Podczas Forum w Krynicy firma została doceniona m.in. za istotny wkład w rozwój innowacyjności polskiej gospodarki, swoją działalność badawczo-rozwojową i patentową.

Polpharma wprowadza innowacje procesowe i technologiczne, aby tworzyć leki bardziej przyjazne dla pacjenta oraz by proces ich wytwarzania był jak bardziej efektywny. Polpharma wykorzystuje także nowe pomysły w promocji produktów, zarządzaniu sprzedażą oraz budowaniu relacji z pacjentami i środowiskiem medycznym.

Odbywające się w dniach 3-5 września Forum Ekonomiczne 2019 w Krynicy od 10 lat jest połączone z Forum Ochrony Zdrowia – najważniejszym wydarzeniem umożliwiającym wymianę doświadczeń i prezentację nowych pomysłów zarządzania systemem ochrony zdrowia. Kluczowi decydenci, przedstawiciele regulatora, menedżerowie, biznesmeni i eksperci spotykają się, aby podczas Forum rozmawiać o przyszłości i wyzwaniach systemu opieki zdrowotnej w Polsce.