Powrót

Polpharma Pomorskim Pracodawcą Roku

Polpharma otrzymała tytuł „Pomorskiego Pracodawcy Roku 2018” w kategorii przedsiębiorstwo zatrudniające powyżej 250 pracowników. Konkurs skierowany jest do pomorskich firm, mających znaczący udział w rozwoju gospodarczym kraju i regionu, których działania upowszechniają praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu, i które tworzą miejsca pracy przyjazne pracownikom. Plebiscyt został zorganizowany przez związek pracodawców „Pracodawcy Pomorza” pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego.

Polpharma została doceniona za dobre wyniki ekonomiczne, udział w rozwoju gospodarczym kraju i regionu, upowszechnianie społecznej odpowiedzialności biznesu oraz tworzenie miejsc pracy przyjaznych pracownikom. Podkreślono, że firma zdobyła silną pozycję na międzynarodowych rynkach, nie zapominając przy tym o własnych korzeniach.

Jesteśmy największym pracodawcą w regionie Kociewia i jednym z największych w województwie pomorskim. Stale inwestujemy w rozwój nowoczesnych produktów i technologii, przyczyniając się do wzrostu innowacyjności polskiej gospodarki. Stwarzamy atrakcyjne warunki pracy i możliwości rozwoju kariery w kraju dla najzdolniejszych naukowców. Polityka personalna Polpharmy opiera się na przyjętych wartościach, systemie kompetencji zawodowych i otwartej komunikacji. Oferujemy pracownikom szeroki program szkoleń, dostosowany do indywidualnych potrzeb i umiejętności, dbamy o zdrowie pracowników i ich rozwój.

Aktywnie włączamy się także w inicjatywy lokalne, tworzące pomost pomiędzy światem nauki a biznesem. We współpracy z pomorskimi szkołami i uczelniami prowadzimy projekty edukacji dualnej i inne inicjatywy, których celem jest podniesienie zaawansowanych kompetencji w regionie.

Nagroda Pomorskiego Pracodawcy Roku to ogromne wyróżnienie dla naszej firmy, ale także podziękowanie dla naszych pracowników, którzy swoją codzienną pracą i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju firmy, kraju i regionu.” – mówi Tomasz Moys, wiceprezes Zarządu Polpharmy.

Polpharma to przede wszystkim ludzie. Ta nagroda to zasługa pracy i zaangażowania wszystkich pracowników Polpharmy, którym chcę serdecznie podziękować i pogratulować. To dzięki Wam możemy wspólnie cieszyć się z sukcesu.”– mówi Katarzyna Bieńkowska, Dyrektor HR Grupy Polpharma.