Powrót

Polpharma zaprasza na Dzień Otwarty!

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Polpharmy, który odbędzie się 13 kwietnia w godzinach 11:00 – 16:00, na terenie Zakładów Farmaceutycznych w Starogardzie Gdańskim. Dla odwiedzających przygotowano  wiele atrakcji, pokazów i warsztatów.

Dzień Otwarty to wyraz otwartości firmy w stosunku do społeczności lokalnej i bliskiej nam idei dobrego sąsiedztwa. W czasie imprezy będzie można przekonać się, jak w nowoczesnych i bezpiecznych warunkach wytwarzane są produkty Polpharmy.

Pracownicy różnych działów przygotowali eksperymenty naukowe oraz symulacje procesów w laboratoriach, oddziałach produkcyjnych i magazynie firmy. Dodatkowe atrakcje będą związane z programami realizowanymi przez Polpharmę w zakresie ekologii, aktywnego stylu życia oraz profilaktyki zdrowotnej. Będą one prowadzone we współpracy z Urzędem Miasta Starogard,  Nadleśnictwem Starogard, Kociewskim Centrum Zdrowia, Polską Dziennikiem Bałtyckim oraz stowarzyszeniami: Można Inaczej oraz Grupa Kolarska Starogard. W ramach akcji „Strefa na Zdrowie” będzie można wykonać kompleksowe badania i skorzystać z porad kardiologa, pulmonologa, okulisty oraz endokrynologa.

Dodatkowo będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy w Polpharmie i spotkać się ze specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z procesem rekrutacji.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem.