Powrót

Run Team razy cztery

Po raz czwarty drużyna Polpharma Run Team, wystartowała w Sztafecie Firm. Impreza odbyła się 1 października na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, gdzie 107 zespołów reprezentowało pomorskie przedsiębiorstwa. Wśród nich były 3 zespoły z Polpharmy.

Nie tylko pogoda dopisała podczas zorganizowanej w Gdańsku Sztafecie Firm. Drużyny Polpharmy Run Team, składające się z czterech zawodników, stawiły się na starcie w znakomitej formie. Przypomnijmy, że uczestnicy do pokonania mieli łącznie dystans 15 kilometrów. Dwie pierwsze zmiany miały do przebiegnięcia po 2,5 km, zaś dwie kolejne po 5 km.

 

Tuż po starcie na prowadzeniu z naszej reprezentacji, wyłoniła się drużyna API Runners. Zespół w składzie Tomasz Slisewski, Robert Karwatowski, Mariusz Meller i Tomasz Borszewski przekroczył metę z czasem 0:56:12, zajmujące bardzo dobre 7 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Natomiast drużyna Metafanek, reprezentowana przez Natalię Glazer, Joannę Kosel, Sylwię Wójcik i Joannę Trapp, zajęły 4 miejsce w klasyfikacji kobiet z czasem 1:12:09.