Powrót

STEVIE®AWARD 2018 dla Polpharmy!

Polpharma otrzymała dwie statuetki w międzynarodowym konkursie Stevie Awards. Nagrody zostały przyznane za stworzenie i wdrożenie identyfikacji wizualnej marki.

Firma została nagrodzona w dwóch kategoriach: „Communications or PR Campaign of the Year - Reputation/Brand Management” (Stevie® Award) oraz „Re-Branding / Brand Renovation of the Year” (Bronze Stevie® Award). W tegorocznej edycji konkursu zgłoszono ponad 3 900 projektów z kilkudziesięciu krajów. Firmy i agencje z Polski otrzymały w tym roku łącznie 10 statuetek.

Identyfikacja wizualna marki Polpharma została stworzona w lutym 2017 roku i od tego czasu jest skutecznie implementowana we wszystkich obszarach firmy. Bardzo się cieszymy, że nasza praca po raz kolejny została doceniona przez grono doświadczonych ekspertów ze świata biznesu – mówi Monika Jasłowska, Dyrektor ds. Zarządzania Markami Grupy Polpharma.

International Business Awards (STEVIES), to jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych konkursów w branży marketing i PR. Zgłoszenia mogą przesłać firmy i organizacje z całego świata – publiczne i prywatne, komercyjne i non-profit, korporacje i małe przedsiębiorstwa. Tegorocznych zwycięzców wybrało grono jurorów w składzie 270 managerów wyższego stopnia z całego świata.

Więcej informacji o konkursie oraz laureatach na stronie - www.StevieAwards.com/IBA