Powrót

Złoty Listek CSR ponownie dla Polpharmy

Polpharma po raz kolejny otrzymała Złoty Listek CSR w VIII zestawieniu firm odpowiedzialnych społecznie, przygotowanym przez tygodnik „Polityka”. To potwierdzenie skuteczności licznych działań firmy na rzecz pracowników, pacjentów, społeczności lokalnych oraz profesjonalistów ochrony zdrowia. Wyróżnienie jest także wyrazem uznania dla konsekwentnie prowadzonej Strategii Odpowiedzialności Społecznej Grupy Polpharma.

Tygodnik „Polityka” od kilku lat nagradza firmy kierujące się w swojej działalności biznesowej wartościami społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Wyróżnienia trafiają do organizacji, które realizują nie tylko wytyczne międzynarodowej normy CSR (- ISO 26000, ale także opracowały i wdrażają własne strategie odpowiedzialności społecznej.

„Złoty Listek CSR to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że podążamy w dobrym kierunku. Podstawowym aspektem naszej odpowiedzialności jest służba pacjentom i społeczeństwu poprzez dostarczanie bezpiecznych i skutecznych produktów, ale także wiedzy o zdrowiu oraz wsparcia w zachowaniu długiego i zdrowego życia. Dbamy o dialog ze wszystkimi interesariuszami i stale doskonalimy nasze rozwiązania w oparciu o najwyższe standardy. Pracujemy obecnie nad strategią odpowiedzialności społecznej na kolejne 3 lata i wierzymy, że również w kolejnych latach będziemy mogli pochwalić się sukcesami w tej dziedzinie.” – mówi Magdalena Rzeszotalska, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej i CSR w Polpharmie.

W tym roku wśród nagrodzonych Białymi, Srebrnymi i Złotymi Listkami CSR „Polityki” znalazły się 73 firmy. Polpharma otrzymała Listek po raz czwarty. Więcej informacji o nagrodzie można znaleźć tutaj .