Powrót

Zrównoważony Łańcuch Dostaw - weź udział w badaniu

Szanowni Państwo!

Polpharma od lat wyznacza trendy w zakresie zrównoważonego rozwoju i łańcucha dostaw. W tym obszarze jesteśmy liderem w Polsce i konkurujemy z wieloma zagranicznymi firmami farmaceutycznymi.

Priorytetem jest dla nas nieustanny rozwój w tym obszarze oraz wyznaczania coraz wyższych standardów – zwłaszcza w tak ważnym obszarze, jakim jest zrównoważony łańcuch dostaw (ZŁD). Kolejny krok w bardziej efektywnym i zrównoważonym zarządzaniu łańcuchem dostaw będzie możliwy tylko przy Państwa wsparciu – naszych dostawców, klientów, partnerów społecznych – naszych interesariuszy. Dlatego rozpoczęliśmy proces aktualizacji naszej Strategii Zrównoważonego Łańcucha Dostaw.

Państwa opinia jest dla nas kluczowa, aby móc wybrać najlepsze kierunki rozwoju w kolejnych latach oraz jeszcze lepiej spełnić oczekiwania związane z naszym ZŁD.

Będziemy zobowiązani i wdzięczni za każdy głos udzielony w krótkiej ankiecie. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki zostaną zbiorczo opracowane przez zewnętrzną firmę doradczą. Badanie będzie trwało do 9. czerwca (niedziela).

Link do ankiety: https://zld.webankieta.pl/

Z góry dziękujemy za udział w badaniu i serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Grupy Polpharma