Powrót

Polpharma opublikowała raport społeczny

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pierwszym  raportem społecznym wydanym według wytycznych Global Reporting Initiative (GRI).

GRI to międzynarodowa organizacja z siedzibą w Amsterdamie, która określiła wytyczne i wskaźniki do raportowania w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Wskaźniki odnoszą się do wpływu ekonomicznego, środowiskowego i społecznego firmy, a także respektowania praw człowieka, praktyk dotyczących zatrudnienia i godnej pracy. Polpharma zdecydowała się na przygotowanie Raportu w oparciu o Wytyczne GRI G3 i zawarła w nim informacje na poziomie C+.

Raport obejmuje dane od 2011 roku do połowy 2013 roku dla spółek Polpharma SA wraz z oddziałem w Duchnicach oraz Polpharma Biuro Handlowe.
Publikacja powstała z myślą o naszych interesariuszach, z którymi wspólnie tworzymy unikalną wartość dla społeczeństwa. Istotną częścią Raportu jest opis naszych relacji z pracownikami, lekarzami, farmaceutami, pacjentami, naukowcami, hurtowniami leków, dostawcami oraz społecznością lokalną.

Zapraszamy do lektury oraz dzielenia się z nami wszelkimi uwagami i opiniami, które prosimy kierować do Magdaleny Rzeszotalskiej, Dyrektora ds. Komunikacji Korporacyjnej i CSR, na adres magdalena.rzeszotalska@polpharma.com